Chceš se spřátelit? .. ZDE
Kopírovat jen se ZDROJEM!

Erza Scarlet - Titanie

30. srpna 2011 v 21:40 | Lili Neko-chan |  FT - Postavy
Erza Scarlet → TITANIE (více v celém článku)
Erza je nejsilnější a snad nejodvážnější žena z Fairy Tail. Někdy se jí říka Titania - Erza. Umí si svoje brnění přeměnit na jakékoliv (když na to příjde tak klidně i na pyžamo) a může si libovolně měnit zbraně. Erza působí velmi strašidelně. Když Natsu s Grayem bojují a uvidí Erzu, tak okamžitě přestanou, jinak by je Erza zmlátila oba na jednu hromadu :D

Erza měla těžké dětství, musela stavět s ostatními kamarády nebeskou věž. Nebeská věž, měla sloužit k probuzení Zarefa, nejsilnějšího mága. Při stavbě Nebeské věže se seznámila s mnoha dětmi a s Gerardem, který jí dal příjmění Scarlet.
Gerard se potom přidá na stranu zla, kvůli tomu co se mu stane. Na svoji magii přišla Erza, když v Nebeské věži zabili staršího pána, kterého měla ráda, když se snažili o převrat. Z Nebeské věže se Erza dostala jediná, nebo spíše jediné to dovolil Gerard, ale že se nesmí pro ostatní vrátit. Erza tvoří tým společně s Natsuem, Grayem, Lucy a Happym (pokud se i ten dá počítat jako člen týmu :D).
Erza Scarlet
Obecně: Věk: 19let, Pohlaví: žena, Druh: člověk, Strana: Kladná, Schopnosti: Měnit brnění, zbraně, Titul: Rytíř Titanie, Anime: Fairy tail, Tým: Lucy, Natsu, Gray, Happy :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama